Ełcka Szkolna Liga Szachowa

Wyniki łączne po III edycji

Grupa B

Miejsce - Szkoła Podstawowa nr 4 w Ełku

2019-04-06


Grupa B




Nazwisko i imię I II III po III edycji
1 Ołdakowski Kacper 20 17 15 52
2 Przybysz Grzegorz 20 16 15 51
3 Okulewicz Dominik 16 15 17 48
4 Zajkowski Szymon 13 15 19 47
5 Pieńkowska Paulina 13 17 15 45
6 Zielińska Maja 11 15 14 40
7 Dziądziak Michał 16 21
37
8 Popkowski Kamil
16 21 37
9 Koprowicz Franciszek 9 15 10 34
10 Piwowarczyk Iga 11 12 11 34
11 Dziki Filip
15 17 32
12 Kasprowicz Wojciech
17 15 32
13 Ojdana Piotr
13 13 26
14 Piercewicz Aniela
13 13 26
15 Choroś Sebastian 9
12 21
16 Przestrzelski Piotr
11 10 21
17 Kalenik Mikołaj
14
14
18 Cheba Bartosz
13
13
19 Jakimyszyn Wiktor
13
13
20 Karwowski Hubert

13 13
21 Czajkowski Jakub

13 13
22 Szumowski Artur
12
12
23 Wądołowski Oskar
12
12
24 Ostrowski Wiktor

11 11
25 Jurkowski Alan 9

9
26 Klukiewicz Katarzyna
9
9
27 Wiśniewski Dawid
7
7

Wyniki innych grup

Grupa A - klasy 0 - 1 szkoły podstawowej

Grupa B - klasy 2 - 3 szkoły podstawowej

Grupa C - klasy 4 - 6 szkoły podstawowej

Grupa D - klasy 7 - 8 szkoły podstawowej

Grupa E - szkoły ponadpodstawowe i chętni

Kolejny (czwarty) turniej w ramach Ełckiej Szkolnej Ligi Szachowej

Pełny komunikat - komunikat

Miejsce - Szkoła Podstawowa nr 4 w Ełku im. Profesora Władysława Szafera

Czwarty turniej - sobota 18 maja. Zgłoszenia na e-mail, Weryfikacja list startowych do 9.30. Początek gry - godz. 10.00

Zgłoszenia - na e-mail: jr231@wp.pl

Wyniki 3 edycji

Grupa A - klasy 0 - 1 szkoły podstawowej

Grupa B - klasy 2 - 3 szkoły podstawowej

Grupa C - klasy 4 - 6 szkoły podstawowej

Grupa D - klasy 7 - 8 szkoły podstawowej

Kolejny (czwarty) turniej w ramach Ełckiej Szkolnej Ligi Szachowej

Pełny komunikat - komunikat

Miejsce - Szkoła Podstawowa nr 4 w Ełku im. Profesora Władysława Szafera

Czwarty turniej - sobota 18 maja. Zgłoszenia na e-mail, Weryfikacja list startowych do 9.30. Początek gry - godz. 10.00

Zgłoszenia - na e-mail: jr231@wp.pl