Ełcka Szkolna Liga Szachowa

Wyniki łączne po III edycji

Grupa C

Miejsce - Szkoła Podstawowa nr 4 w Ełku

2019-04-06


Grupa C




Nazwisko i imię I II III po III edycji
1 Rogowski Tomasz 21 21 19 61
2 Laskowski Bartosz 16 19 17 52
3 Hanc Maksymilian 17 18 15 50
4 Gospodaryk Maciej 15 15 15 45
5 Zyzański Michał 15 15 15 45
6 Ładniak Szymon 13 16 15 44
7 Truniarz-Jurek Wiktor 16 11 16 43
8 Brząkowski Piotr 17 13 12 42
9 Jurkowska Maja 15 13 13 41
10 Lis Bartosz 13 13 14 40
11 Kondrat Dawid 11 15 13 39
12 Przestrzelski Sebastian 11 13 15 39
13 Szabelski Michał 13 10 13 36
14 Osiński Dominik 17 15
32
15 Redyk Aleksander 15 17
32
16 Meller Marcin 15 15
30
17 Wiśniewski Filip 16 13
29
18 Żukowski Jakub 10 9 10 29
19 Lenczewski Kacper 14
14 28
20 Salik Sebastian 14 13
27
21 Jurewicz Dariusz 13 13
26
22 Choroś Paulina 13
11 24
23 Szumski Szymon 13 11
24
24 Jurewicz Paweł 13 10
23
25 Sawicki Dorian

21 21
26 Okulewicz Dawid 18

18
27 Borkowska Oliwia
17
17
28 Piotrowski Hubert

17 17
29 Szmigiel Rafał
17
17
30 Wawrukiewicz Szymon

17 17
31 Gładyszewska Natalia

15 15
32 Gwiazdowski Jakub
15
15
33 Maj Dominik
15
15
34 Rojek Bartosz

15 15
35 Markowski Kornel

13 13
36 Oszmiańska Weronika
13
13
37 Dąbrowski Jakub 12

12
38 Grześkowicz Kacper

12 12
39 Kisner Bartosz

12 12
40 Bielecki Michał

11 11
41 Borys Michał 11

11
42 Danelczyk Filip 11

11
43 Misiewicz Gabriela

11 11
44 Arendt Barbara
9
9
45 Rogiński Wiktor 9

9
46 Mikiewicz Jan

8 8
47 Czajka Jerzy
7
7
48 Dobrydnio Paweł 7

7

Wyniki innych grup

Grupa A - klasy 0 - 1 szkoły podstawowej

Grupa B - klasy 2 - 3 szkoły podstawowej

Grupa C - klasy 4 - 6 szkoły podstawowej

Grupa D - klasy 7 - 8 szkoły podstawowej

Grupa E - szkoły ponadpodstawowe i chętni

Kolejny (czwarty) turniej w ramach Ełckiej Szkolnej Ligi Szachowej

Pełny komunikat - komunikat

Miejsce - Szkoła Podstawowa nr 4 w Ełku im. Profesora Władysława Szafera

Czwarty turniej - sobota 18 maja. Zgłoszenia na e-mail, Weryfikacja list startowych do 9.30. Początek gry - godz. 10.00

Zgłoszenia - na e-mail: jr231@wp.pl

Wyniki 3 edycji

Grupa A - klasy 0 - 1 szkoły podstawowej

Grupa B - klasy 2 - 3 szkoły podstawowej

Grupa C - klasy 4 - 6 szkoły podstawowej

Grupa D - klasy 7 - 8 szkoły podstawowej

Kolejny (czwarty) turniej w ramach Ełckiej Szkolnej Ligi Szachowej

Pełny komunikat - komunikat

Miejsce - Szkoła Podstawowa nr 4 w Ełku im. Profesora Władysława Szafera

Czwarty turniej - sobota 18 maja. Zgłoszenia na e-mail, Weryfikacja list startowych do 9.30. Początek gry - godz. 10.00

Zgłoszenia - na e-mail: jr231@wp.pl